פיצריות ברומא

פיצה פיצה פיצה. טוב אנחנו ברומא, לא נאכל פיצה, בטח שכן. שמענו הרבה פעמים שהפיצות במקומות כמו ניו יורק למשל טובות יותר, העניין הוא שצריך לדעת איפה לאכול את הפיצות, איפה הפיצריות ברומא המומלצות יותר. בכל אופן ליקטנו לכם מספר פיצריות מומלצות ברומא שהן לא מלכודות תיירים. להלן :

פיצריות ברומא

Li Rioni
Via dei ss Quattro 24
פיצרייה מעולה, בצק דק, ממוקמת מספר בלוקים מהקולוסיאום, במשך היום הפיצה מאוכלסת בעיקר בתיירים, אך בערב ללא ספר הרוב המוחלט הוא מקומיים, פיצה רומית קלאסית. בימות הקייץ ניתן לשבת בחות לחוות את רומא. הפיצה עשויה בתנור עץ קטן, כך כאשר ישנה תנועה מרובה יכול לקחת קצת זמן.

De Remo
Piazza Sabta maria Della Liberatrica
פיצה דדקה, Old School, פיצה מצוינת המוגשת ע"י מלצרים מבדחים, פיצה קלאסית רומית, תנור עץ , הפיצה הומלצת יותר היא המרגריטה ללא התוספות.

Giacomeili
Via Emilio Faa di Bruno
פיצה הממוקמת באיזור הותיקן, מומלץ ע"י המקומיים זה האנטי פסטי המטוגן. המקום ידוע כעמוס ובדרך כלל ישנו תור, אך המלצירים המיומנים מסדרים כך שהתור מסתיים במהירות. פיצה מומלצת היא עם הירקות כתוספות.

Da Vittorio
Via di san Cosimato
פיצה הידועה יותר כסגנון נאפולי, הינה עבה ורכה, טעימה ואיכותית. אווירה ביתית בין 7-13 יורו לסועד. מנת ההדגל הינה כשם המסעדה Da Vittorio, דה ויטוריו.

Dar Peta
Vicolo del Bologna
פיצה ברומא טבעית, כן, כן ללא שמרים, פיצות מקוריות וחדשניות, לאחר האכילה תרגישו טוב ולא כבדים. מלצרים קלילים, את החשבון תקבלו על פתק נייר.

אגב, בואו גם נהיה כנים, את הפיצה הטובה ביותר באיטליה תוכלו לאכול רק בעיר נאפולי, פיצה נאפוליטאנית אמיתית, מקור הפיצה.