גלידריות ברומא

גלידריות ברומא, רומא ידועה כעיר מאוד קולנרית, מהמזון ועד המשקאות, קפה, פסטות, פיצות וכמובן גלידות. הגלידה ברומא, איטליה נקראת " ג'ילטו " , הגלידריות באיטליה, ברומא הינן מסורת רבת שנים. הגלידריות ברומא הן מהידעות והטובות בעולם. כמעט לכל אחת מהגלידריות ישנו איזה סיפור או אגדה על הגלידריה או על בעליה. המקומיים יודעי הדבר ימליצו לכם לקנות את הגלידה ברומא לא כקינוח במסעדה אלא בחנויות המתמחות בגלידה. החומרי גלם, הטעמים, הניסוייים, החידושים, האווירה, הניסיון, כל אלו ועוד גורמים לגלידריות ברומא ליהיות מהחשובות והטעימות בעולם. בעמוד זה ליקטנו מספר גלידריות מומלצות ברומא . להלן :

Old Bridge Gelateria
5 Viale dei Bastiioni di michelangelo
גלידריה מצוינת השוכנת ליד מוזיאון הותיקן, גלידריה מהפופולריות ברומא הן על המקומיים והן על המבקרים. למצוא את הגלידריה יהיה קל, פשוט מיצאו את התור והמשיכוהו. הגלידה עולה כ 2 יורו למנה יפה של גלידה. תהנו.

Cremeria Aurelia
Via Aurelia 318
גלדיריה השוכנת גם כן בקירבת הותיקן, ידועה בגישתה החדשנית לנושא, פחות פופלארית מהקודמת, אך בהחלט טובה, נסו את הטעם Red Gold.

gelateria Petrini
Plazza dell'Alberone 16A
גלידריה נהדרת פחות ידועה בקרב התיירים, אך המקומיים יודעים להעריך אותה וכך הם עושים. קיימת יותר מ 40 שנה. יש אומרים שכדאי לנסות את ה  Semifreddos, עוגת גלידה.

Fatamorgana
Via Lago di Lesina 9/11
Via Bettolo
Piazza Degli Zingari 5
גלידריה נהדרת, כל חומרי הגלם הינם טבעים, אומנות הגלידה בגלידריה זו הגיעה לגבהים חדשים עם כ 120 טעמים שונים. ממצאים, חדשניים ואיכותיים.