בתי קפה ברומא

בתי קפה ברומא, אז עברנו מועדונים ברומא, פאבים ומסעדות ברומא, כעת נעבור לחלק שמאפיין את רומא אולי יותר מכל הנ"ל ( אולי..),  קפה ברומא, בתי קפה ברומא. חלק מהתרבות הקולונרית האיטלקית וכמובן הרומית היא שתיית קפה. הגיע המוצר לונציה בסביבות  1615, דאז היה מזוהה כמשקה השטן, עד שאושר לשתיה ב 1683.
הקפה תפס את האיטלקים את רומא והתאים מאוד לאופי הרומי, קפה " על הדרך " קפה בחברותא, קפה עם גלידה, אספרסו, קפוצ'ינו וכו.. זה נכון שקפה לא הומצא באיטליה, אבל מעל כל ספק תרבות שתיית הקפה, כן. האיטלקים אף ידלגו על שתיית הקפה לאחר ארוחה במסעדה ויילכו לבר קפה ( בית קפה ) האהוב עליהם לשתות את הקפה.
בעמוד זה נספק לכם מספר בתי קפה ברומא אשר מומלץ לבקר. כהה כמו הלילה ומתוק כמו אהבה.

בתי קפה ברומא

Caffe Saint'Eustachio
Piazza Caffe Saint'Eustachio
קפה מעולה אשר נוסד ב 1938, נמצא בסמוך לפנתיאון. אחד מבתי הקפה ברומא החביבים על המקומיים. חלק מהציוד והתפוארה עוד מקוריים. שיטת רכישת הקפה הפופולארית היא לשלם בקופה ואז לקחת את הקפה, לשתות בעמידה או למצוא שולחן בחוץ ( יותר יקר ). הרבה פעמים הקפה במקום אורגני, כמו כן ישנם מאפים המוצעים בבית הקפה. הקפה יוגש כבר עם סוכר אלא אם כן תבקשו שלא. תהנו.

Settembrini Caffe
Via Settembrini 21
בית קפה השוכן בסמוך למסעדת השף לואיג'י נאסטרי, Ristorante Settembrini. כמובן ניתן לשתות את הקפה בעמידה בחוץ או בישיבה, כאשר מזג אוויר ידידותי, מתכנסים אנשי מקצוע צעירים ואנשי עסקים. בית הקפה מגיש מאכלים ומאפים, כרכים, פסטות, סלטים וכמובן קפה.

Caffe Tazza D'oro
Via Degli Orfani
קפה טאצה ד'אורו הינו מהמפורסמים העולם, תכולו למצוא את הקפה משווק בכל מיני מסעדות בעולם, אך המקורי נמצא ברומא ולא ניתן לפספס, שוכן ליד הפנתיאון המפורסם. הקפה מפורסם ומחשב לאחד מהקפה בוטיק המובחרים ברומא, ניתן לשתות את הקפה על הדלפק/בר או בישיבה ברחוב תמורת תשלום נוסף. קפה טוב מאוד, מומלץ לנסות את ה  Grnita di Cofffe.

Bar del Cappuccino
Via Arenula
בית קפה מהטובים ברומא. בית קפה קטן ברחוב ארנולה בדרך כלל הומה אדם הן בגלל גודלו והן בגלל התערובת. המקום ידוע בקישוטים היצירתיים שעל הקפוצ'ינו שהברמנים מיצריים. רצוי לטעום גם את האייס טי ואת האייס קופי, מומלץ בעיקר ביום קיץ חמים.

Caffe Giolitti
Via Degli Uffici del Vicario 40
בית קפה מרומא מהותיקים ביותר, אם לא הכי ותיק, נוסד בשנת 1890, חלק יאמרו 1900. בית הקפה ידוע במבחר גלידות וטעמן המשובח. המקום הינו יעד פופולארי לתיירים, אז אם אתם באיזור מומלץ לקפוץ. בית הקפה מצליחלשמור על האווירה העתיקה. בית הקפה מופיע במספר ספריי תיירות.


ראו גם מסעדות ובתי קפה למכירה באתר שוק עסקים : עסקים למכירה