מועדונים ברומא

מועדונים ברומא. נכון, לרומא אנו נוסעים לשם תיירות, תרבות, אנו נוסעים לראות פיסת היסטוריה מאוד חשובה ומשפיעה על העולם המודרני באופן ישיר, אנו נוסעים לרומא כדי לראות מבנים היסטורים יוצאיי דופן שקיימים מאות בשנים, לאכול אוכל איטלקי מקורי, להתחכך באחת הערים הפופולאריות בעולם, אופנה, תרבות וכו. 
אל לנו לשכוח את חיי הלילה ברומא, חיי הלילה ברומא ובמקרה זה מועדונים ברומא, לוקחים חלק בלתי נפרד מרומא ויותר מזה חלק חשוב מאוד מהחיים ברומא. בעמוד זה נספק לכם מספר מועדונים ברומא, מועדונים פופולרים ומבוקשים ברומא. שווה להגיע לרומא לבדוק את חיי הלילה ברומא לרבות מועדונים ברומא, להלן :

מועדונים ברומא

Akab
Via di Monte Testaccio 69
מועדון מבוסס וגדול המאכלס מאות אנשים שמחים, קופצים ורוקדים, המועדון נמצא ברחוב של מועדונים וחיי לילה פוריים. המועדון akab הינו פופולרי מאוד ומבוקש, בנוי בצורה של מערה תת קרקעית, מוסיקה משתנה מדי ערב, אלקטרו ימי שלישי, לקראת סוף שבוע מוסיקת ריקודים וסול, כמו כן המקום מספק מדי פעם מופעי בידור.

Gilda
Via de'Flori 97
מועדון ה  Gilda נחשב לאחד המועדונים המבוקשים והמוצלחים ברומא. מועדון יוקרתי הנמצא ליד המדרגות הספרדיות וליד אחד מהרחובות המפורסמים של קניות ברומא. המועדון הצליח להעמיד את עצמו כמועדון לילה, בשעות אחר הצהריים פוקדים את המועדון ילדים בגילאים 13-16 אשר מפזזים לצלילי דיסקו, כן כן. מאוחר יותר בלילה מגיעים צעירי רומא לחגוג את קיומם בריקודים ושתיה.

Micca Club
Via Pietro Micca 7a
מועדון מרשים ביותר, שלושה ברים, גרם מדרגות מתפתל, רחבת ריקודים ענקית. המועדון מנוהל ע"י אלסנדרו קסלה ממגזין GIAGUARO, המועדון משרה אווירה של חברת תקליטים, הפקה של מגזין, רדיו. המועדון מציע מגוון רחב ומשתנה של מוסיקה, ימיי חמישי ג'אז, די ג'יים ברמה בינלאומית, הופעות חיות ועוד. כמו כן בלילה המועדון משדר גם ברדיו.

Goa
Via Libetta 13
מועדון אשר כמעט מוביל את הסצנה של מועדונים ברומא, משתדל תמיד ליהיות צעד אחד לפני כולם. מתמחה במוסיקת טכנו האוס מינימלי ומציג את הדברים החדישים במוזיקה. פעם בשבוע עולים לנגן סליבריטאיים. תמיד יהיה תור בחוץ והסלקשן בכניסה לא קלה.

Piper
Via Tagliamento 9
מועדון מדליק אשר קיים עוד משנות ה 60. המועדון עבר שיפוץ וכעת הוא פועל עם מערכות סאונד ועיצוב מהשורה הראשונה בשוק. היום המבוקש הוא יום שישי כאשר צעירים וצעירות " עולים לרגל " ומפזזים לצלילי האוס והואס קל עד השעות המאוחרות של הלילה.

Bebo Do Samba
Via de Messapi 8
מועדון הופעות חיות, מועדון נהדר רגוע ומרגיע, אווירה מחשמלת עם הופעות חיות של להקות מקומיות. להירגע על בירה או על כוס יין איטלקי טוב. לערב כייפי ולא מחייב. עלות 6 יורו.

Brancaleona
Via Leavanna 11
מועדון ברומא המארח פתיחה של סרטים, מסיבות, אירועים שונים. המוסיקה משתנה כמעט מדי יום כאשר ימיי חמישי הם לילות רגאיי " One Love ", יום שישי דיג'יי אגאת'ה, שבת מוסיקת האוס. העיצוב של המועדון מודרני קלאסי אך לא נורא יקר. בקומה השנה מוקרנים סרטים וישנה גלריית אומנות.

I Giganti
Piazza Campo de Flori
המועדון נמצא באחד מהמקומות הלוהטים ברומא ונסגר לפי הלקוח האחרון. מועדון תוסס ומפתיע, אין לדעת מי תמצאו בקהל. הברמנים דוברים אנגלית, תוכלו למצוא הרבה אמריקאים ואמריקאיות במועדון. הבר מציע שוטים של טקילה ביורו, כאשר אוזלת הטקליה אין דאגה עוברים לרום.

ראו גם מלונות מומלצים ברומא